Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen

Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele, teksa ata kërkojnë të sigurojnë një zëvendësues për Neymarin.

Katalanasit bënë një ofertë prej 80 milionë eurosh që u refuzua nga Borussia Dortmund, por Dembele nuk arriti të paraqitej për trajnim dhe thuhet se fluturoi jashtë në Spanjë për të provuar dhe për të detyruar një lëvizje, përcjell Albeu.com.

Dembele impresionoi në sezonin e tij të parë në Bundesligë dhe konsiderohet si një nga blerjet më të nxehta në futbollin botëror. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here