Brenda vilës luksoze të Amit dhe Ermalit, ja ç’po ndodh..

Sot ka nisur seriali më i ri shqiptar ‘Skëndërbeg’.

Publiku ka një interes të vecantë për këtë serial që na kthen pas në të shkuarën e kohës së Skëndërbeut, por këtë herë situatat vijnë në trajtën e një komedie.

Ermal Mamaqi, një nga aktorët e kastit të serialit ka postuar një foto nga ambienti familjar i organizuar në shtëpinë e tij mes miqsh dhe të gjithë në pritje të këtij seriali.

Në foton e shkrepur duket dhe Ami së bashku me Joelin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here