Cana flet para lamtumirës: Ja pse u detyrova të lë futbollin. Më vjen keq për … (FOTO)

Mbrëmja e sotme për Lorik Canën do të jetë emocionuese dhe natyrisht e paharrueshme. Kapiteni do t’i japë lamtumirën zyrtare Kombëtares në vigjilje të sfidës historike Shqipëri-Itali.

“Kombëtarja ka qenë një faktor bashkimi për të gjithë shqiptarët. Ata kanë qenë gjithmonë me ne, dhe kanë bashkuar gjitha trevat.

Problemet e shëndetit më kanë detyruar që ta lë më herët futbollin”, thekson Loriku.

Për mungesën e “Tifozave Kuqezi”, Cana tha: “Për mua të gjithë tifozët e Kombëtares janë të njëjtë si “Tifozat Kuqezi”, por më vjen keq që sot nuk do të jenë në stadium”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here