Çmendet nipi në Tiranë, qëllon me thikë gjyshin dhe gjyshen

Një ngjarje e rendë ka ndodhur në Tiraeë në zonën njohur si Fresku.

Nga te dhenat e para mesohet se nipi ka qelluar me thke gjyshen dhe gjyshin, te cilet jane derguar me urgjence ne spital ne gjendje te rende.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here