Dritan Prifti në gjëndje të rëndë shëndetësore

Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Burime të sigurta bëjnë me dije për Albeu.com se Prifti ka bërë sëfundmi një operacion tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime.

Albeu.com mëson gjithashtu se ish-ministri është kthyer sot në Shqipëri pas operacionit në Gjermani dhe gjëndja e tij vijon të jetë e rëndë. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here