Falet namazi i Fitër Bajramit në xhaminë më të madhe në Evropë (FOTO)

Xhamia e Këllnit të Gjermanisë është Xhamia më e madhe dhe ndoshta më e bukur në Evropë.

Sikur në të gjitha xhamitë tjera, edhe aty sot u fal namazi i Fitër Bajramit.

Ja disa foto nga kjo xhami madhështore./InfoShqip.com

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here