Getoar Selimi një deklarim të çuditshëm për Marinën, çfarë po ndodh me çiftin? (FOTO)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë në një lidhje prej disa kohësh.
Pra pak kohëh reperi ka bërë një publikim i cili ka bërë publikun të mendojë se çifti ka kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë. Këto zëra u mohuan.

Por në një postim të fundit Getoari ka vendosur të bëjë sërisht konfuz publikun. Në foton e publikuar ai shkruan: “ Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”.

Sërisht mbetet me pikëpyetje nëse çifti është martuar apo jo./express

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here