Grida Duma, shtatzënë në fushatë?! (FOTO)

Grida Duma është një ndër zërat më të fortë të PD-së së Bashës dhe ajo e ka marrë tepër seriozisht fushatën për zgjedhjet e 25 qershorit duke takuar qindra njerëz në ditë në Tiranë.

Mirëpo, ditët e fundit kanë filluar të qarkullojnë mjaft foto të saj me barkun disi të rritur, ç’ka bërë mjaft përdorues të rrjeteve sociale të pyesin nëse Grida është shtatzënë?

Fotot e barkut të bënë të dyshosh, por nuk dihet nëse është një shtatzani ajo që e bën të duket paksa i rritur apo masa dhjamore të mbetura nga shtatzania e parë. /albeu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here