Ja si ngjyroset Lamborghini me ngjyrë ari (VIDEO)

Keni qenë kureshtar ndonjëherë se si aplikohet një ngjyrë speciale në një super-veturë?

E pra, nëse keni qenë, kjo video nga Custom Wrap Design në Majami është për ju.

Kompania mori një Lamborghini Aventador Roadster dhe e ngjyrosi me ngjyrë ari, për t’ju treguar njerëzve se si bëhet kjo punë, transmeton Gazeta Express.

Se si ngjyroset Lamborghini me këtë lloj ngjyre, mund ta shihni videon më poshtë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here