.. C
 
 
23.09.2018
Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

Pasi të shihni këtë video kurrë më nuk do e hidhni shishen e plastikës...

Truku që ka ngazëllyer të gjithë internetin, por që kursen para dhe ndihmon që të bëni gjëra praktike në shtëpi! Dëshironi që shtëpia juaj të bëhet praktike dhe gjithmonë e rregulluar, por nuk keni mjaft...

Tmerruese, ceremonia martesore shkatërrohet nga tajfuni (VIDEO)

Ky është momenti i frikshëm kur tajfuni ka goditur një ceremoni martesore në Filipine.Ngjarja ndodhi vetëm pak çaste pasi çifti tha ‘po’.Randy Manaois dhe Jennifer shihen në video duke ecur krah për krah njëri...

I fryhet bari në oborr, as që e paramendonte se çfarë ka nën të...

Një person në oborrin e tij është ballafaquar me diçka që gati kurrë nuk i ndodh askujt. Ai në bari ka hasur një gungë të madhe e cila duket mjaft bizare. Edhe pse po të...

Për pak sa e shkeli në vizëbardha, gruaja nokauton me shkelma burrin (VIDEO)

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin kur një grua godet me shqelm në mënyrë të pabesueshme një burrë – duke e nokautuar. Siç edhe shihet në video, gruaja ishte duke ecur në zebra...

Nuk duhet humbur, NASA publikon video spektakolare me pamje të Hënës (VIDEO)

NASA zgjedh ‘Clair de Lune’ të kompozitorit francez Claude Debussy për një video të re, spektakolare që kap pamje interesante të sipërfaqes së satelitit të Hënës. Videoja, e krijuar nga Ernie Wright nga NASA, ndjek...

Lopa futet në mes të plazhit në Shqipëri, shikoni çka iu bën pushuesve (VIDEO)

Keni menduar se në plazhet e Shqipërisë keni parë gjithçka, atëherë jeni gabuar. Në një video të siguruar nga GazetaBlic shihet ndërsa lopa futet në mes të plazhit duke shkaktuar edhe frikë tek pushuesit. Ndonëse...

Nuses i merr flakë fustani, pamjet nga dasma shqiptare shpërndahen në internet (VIDEO)

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e cila thuhet se tregon një moment të sikletshëm, dhe jo vetëm kaq, në një dasmë shqiptare. Sipas asaj që shkruajnë mediat, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për...

Traktori i zë rrugën befasisht motoçiklistit, shikoni si rreagon ai (VIDEO)

Kjo po që është një mënyrë për t’i kaluar pengesat në rrugë. Një video e publikuar në Facebook nga Daily Mail, shfaq momentin kur një motoçiklist hyn nën traktor për ta kaluar atë. Traktori i madh,...

E pabesueshme: Qytetari nga Gjilani bën zbulimin e shekullit, në vënd të naftës përdor...

Një pronar i një automobili në Gjilan nuk po përdorë naftën si lëndë djegëse por në në rezervoarin e makinës së tij ai hedh vaj ushqimor të lulediellit. Ai thotë se se zëvendësimi i naftës...

Te japesh nuk të varferon, djali nga Gjilani heq pallton e tij dhe ia...

Shumë prej nesh e kemi dëgjuar fjalën "Bamirësia nuk të varfëron" dhe kjo ka ndodhur pikërisht sot në qytetin e Gjilanit, ku gjatë kohës me shi në një video të postuar në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit