18:56 - 17 October, 2017

Pamje rrëqethëse, aeropla...

Nëpunësit e një aeroporti në qytetin gjerman Duseldorf, kanë mbetur mbrëmë të shokuar...
22:46 - 16 October, 2017

Majmuni nuk kap dot hambu...

Një majmun i vogël është filmuar duke u përpjekur që të kapë një hamburger gjysmë të ...
20:41 - 16 October, 2017

Mos shiko poshtë! “I kris...

Një “i krisur” hodhi veten nga skaji i një shkëmbi, veprim i cili paraqitet në pamjet...
22:39 - 14 October, 2017

Situatë komike në Kuvend,...

Kryeministri shqiptar Edi Rama sot ka qenë në qendër të vëmendjes pas skenave komike ...
07:48 - 12 October, 2017

Eminem rikthehet, i bënë ...

Reperi 44 vjeçar Marshall Mathers, i njohur si Eminem ka shfrytëzuar ceremoninë e "BE...
20:31 - 6 October, 2017

Kur meshkujt provojnë dhi...

Thonë se dhimbjet më të forta që mund të përjetojë një njeri, janë ato që përjetojnë ...
22:32 - 5 October, 2017

Pronari i fermës së shpez...

Frederik van Wijk që është pronar i një ferme të shpezëve në Norvegji, ka bërë të gji...
17:30 - 5 October, 2017

Po luante me ariun për nj...

Megjithëse arinjtë veprojnë si kafshë të ëmbël dhe të ftohtë, natyra e tyre nuk është...
19:55 - 4 October, 2017

Pranoi sfidën e të dashur...

Ryan Hamilton i njohur si autori i videove humoristike në profilin e tij në YouTube, ...

Të ngjashme