.. C
 
 
26.04.2018
Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

Kjo metodë e pazakontë e prerjes së druve do ju habisë (VIDEO)

Kemi pasur rastin të shohim njerëz duke prerë dru me sëpatë apo me motosharrë, por jo edhe me motoçikletë siç kanë bërë dy të rinj. Ata kishin zbuluar një metodë interesante dhe aspak të lodhshme...

Anija qëndron pingul në ujë, çfarë po i ndodh? (VIDEO)

Brenda njëzet minuta kalon nga pozicioni horizontal në atë vertikal. Njëqind metra gjatësi zhyten nën ujë e nuk duken më, ndërsa bashi qëndron mbi sipërfaqe. Por… nuk është një skenë mbytjeje e ngjashme me atë...

Ndodh edhe kështu, gomari bie nga çatia (VIDEO)

Në imagjinatën e çdo kujt mbi çatitë e shtëpive mund të ecin drerët e babagjyshëve, por në Brazil ndodh që të jenë edhe gomerët. Edhe pse është e paqartë se si ka hipur në çati,...

Momenti i frikshëm kur peshkaqeni gjigant i afrohet anijes me gjashtë persona, pastaj “kapet”...

Ky është momenti i tmerrshëm kur një peshkaqen i sillet përreth një anije në të cilën gjendeshin një familje në një udhëtim peshkimi, para se të “kapej” për karremin e tyre. Në pamjet e publikuara...

Shoferi i autobusit tregohet i shkathët, arrin të kalojë përmes rrugës së ngushtë në...

Një autobus plot me turistë çekë është bllokuar sot në Fosha të Kroacisë, duke tentuar të kalojë përmes një rruge të ngushtë, shkruajnë mediat kroate. Por është interesant se si shoferi tregohet i durueshëm, dhe...

Njihuni me delen që nuk mund të jetojë pa nikotinë, hoqi dorë nga bari...

Njihuni me delen që ka një shprehi të pazakontë, kjo kafshë nuk mund të jetojë pa cigare – pasi e do shumë nikotinën. Madje shihet shpesh para marketeve, duke shpresuar që personat që kanë bërë...

Po ju zbulojmë trukun shumë efikas për eliminimin e aromës hudhrës nga duart (VIDEO)

Keni vendosur të shkoni në një aheng në mbrëmje, ndërkaq duarve akoma u vjen aromë hudhre të cilën e keni grirë? Këtë truk kuzhine do ta admironi! Keni përgatitur sallatë me hudhër dhe tani në...

Po ndodh në Kanada: I ftohtë i tmerrshëm edhe uji i nxehtë ngrin menjëherë...

Temperaturat në Kanada janë ekstremisht të ulëta ku shkojnë deri -34gradë, ndërsa autoritetet thonë se kjo gjendje do të vazhdojë edhe në ditët në vijim, Qytetarët janë këshilluar që të shmangin lëvizjet. Por situatën e përshkruan...

Krijesa misterioze në Prespë, video bën xhiron e botës (VIDEO)

Një version europian i përbindëshit të Loch Nessit është filmuar në pjesën shqiptare të Liqenit të Prespës. Kështu shkruan Daily Mail, e cila bashkë me disa media të tjera britanike publikojnë videon e xhiruar...

E pabesueshme por e vërtet: Prek me dorë metalin e shkrirë, nuk pëson as...

Një video e publikuar në Redit ka lënë gojëhapur përdoruesit e rrjeteve sociale. Shumë prej tyre nuk kanë mundur t’ju besojnë syve, kur panë se si një punëtor fut dorën në metalin e shkrirë...

Lajmet e fundit