.. C
 
 
23.06.2018
Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

E pabesueshme por e vërtet: Prek me dorë metalin e shkrirë, nuk pëson as...

Një video e publikuar në Redit ka lënë gojëhapur përdoruesit e rrjeteve sociale. Shumë prej tyre nuk kanë mundur t’ju besojnë syve, kur panë se si një punëtor fut dorën në metalin e shkrirë...

Në vend të naftës e mbush BMW-në me Coca Cola, ja çka ndodhi më...

Ky person ka bërë një zbulim interesant që nuk është dëgjuar deri më tani. Në vend të naftës ai mbushi gjysmën e rezervarit të BMW-së, me Coca Cola. Dhe ajo çfarë pritej edhe ndodhi, pas...

Bëjnë të fortin, por shikoni në fund se çka ju ndodh (VIDEO)

Dy të rinj ishin në një veturë derisa para tyre ishte një ekskavator Por, në momentin kur ekskavatori nuk ka arritur t’ia lëshojë rrugën ata kanë dalur dhe kanë rrahur shoferin e tij. Por, derisa janë...

Kënga që po çmend interistët në mbarë botën (VIDEO)

Skuadra italiane e futbollit, Inter, ka realizuar një këngë që përkon me festat e fundvitit. Inter projektin e tillë e realizoi të shoqëruar me një klip, ku përfaqësuesit dëgjohen ndërsa përmes saj ftojnë tifozët e...

Shitet në ankand një fshat gjerman (VIDEO)

Një fshat i vogël në Brandenburg të Gjermanisë është shitur për 140.000 euro në një ankand. Shtëpia e ankandit, The Karhausen në Berlin, ka thënë se fshati Alwine, me një popullësi prej 20 personash është...

Krimet serbe në Kosovë: U dhunua nga serbët, pa 6 gra të tjera duke...

Dëshmi të trishtë ka dhënë kjo grua e dhunuar gjatë luftës në Kosovë nga forcat serbe. Duke rrëfyer historinë dhe vuajtjet e patreguara më parë në media, thotë se u dhunua për më shumë se...

A e dini atë shprehjen “si cjapi tek kasapi”? Kjo i ka ndodhur një...

Shprehja “si cjapi tek kasapi”, vlen plotësisht për një dre që thuajse është vetëofruar për t’u bërë një vakt i shpejtë për një tufë luanësh. Në videon e mëposhtme dallohen luanët që duket se nuk...

E zë gjumi në koncert, Orkestra bënë një reagim të papritur, e gjithë salla...

Për shumë njerëz, muzika klasike është zgjedhja e preferuar kur është koha për t’u çlodhur, lexuar ose duke fjetur. Përgatitjet e gjata dhe të zbukuruara padyshim janë të favorshme për të fjetur në veçanti,...

E jashtëzakonshme, qeni endacak shpëton gruan nga grabitësi (VIDEO)

Një grabitës e ka pësuar keq teksa tentonte të vidhte një grua në rrugë. Gjatë momentit që do vidhte një grua në rrugë, është sulmuar nga një qen që ishte aty afër, ndoshta një...

Me “rroba të ngjyrosura për trupi” ecte nëpër një qendër tregtare, reagimi interesant i...

Një vajzë pothuajse e zhveshur, me një trup të pikturuar, sikurse të kishte të veshur diçka, shëtiste nëpër një qendër tregtare për të parë nëse dikush do ta vërente. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi,...

Lajmet e fundit