.. C
 
 
25.02.2018
Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

Krimet serbe në Kosovë: U dhunua nga serbët, pa 6 gra të tjera duke...

Dëshmi të trishtë ka dhënë kjo grua e dhunuar gjatë luftës në Kosovë nga forcat serbe. Duke rrëfyer historinë dhe vuajtjet e patreguara më parë në media, thotë se u dhunua për më shumë se...

A e dini atë shprehjen “si cjapi tek kasapi”? Kjo i ka ndodhur një...

Shprehja “si cjapi tek kasapi”, vlen plotësisht për një dre që thuajse është vetëofruar për t’u bërë një vakt i shpejtë për një tufë luanësh. Në videon e mëposhtme dallohen luanët që duket se nuk...

E zë gjumi në koncert, Orkestra bënë një reagim të papritur, e gjithë salla...

Për shumë njerëz, muzika klasike është zgjedhja e preferuar kur është koha për t’u çlodhur, lexuar ose duke fjetur. Përgatitjet e gjata dhe të zbukuruara padyshim janë të favorshme për të fjetur në veçanti,...

E jashtëzakonshme, qeni endacak shpëton gruan nga grabitësi (VIDEO)

Një grabitës e ka pësuar keq teksa tentonte të vidhte një grua në rrugë. Gjatë momentit që do vidhte një grua në rrugë, është sulmuar nga një qen që ishte aty afër, ndoshta një...

Me “rroba të ngjyrosura për trupi” ecte nëpër një qendër tregtare, reagimi interesant i...

Një vajzë pothuajse e zhveshur, me një trup të pikturuar, sikurse të kishte të veshur diçka, shëtiste nëpër një qendër tregtare për të parë nëse dikush do ta vërente. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi,...

Ngeci në guaskën e tualetit, nëna e fëmijës nuk ndalonte së qeshuri (VIDEO)

Fëmija i njohur vetëm si Alfie, ka qenë me prindërit në një sallon në York të Anglisë, kur provoi të ulej në një guaskë të ekspozuar. Mirëpo, gjashtëvjeçari ngeci në kapak dhe nuk po mund...

Këto janë veturat e së ardhmes, shikoni veturat elektrike të Mercedes, BMW, VW…(VIDEO)

Prodhuesit e veturave gjithnjë e më shumë po përqëndrohen në  përpunimin e veturave elektrike, duke iu shmangur veturave që djegin naftë dhe lëndë tjera djegëse. Në videon më poshtë mund të shihni modelet e firmave...

Foshnja nëntë muajsh noton sikur të ishte profesionist (VIDEO)

Një nën ka shpërndarë në internet një video të pazakontë, në të cilën ajo shihet duke hedhur djalin e saj nëntë muajsh në pishinë, të cilin ka arritur ta mësoj të qëndroj mbi ujë...

Gjatë transmetimit live prezantuesi i motit shfaqet para ekraneve duke mbajtur kokën e tij...

Prezantuesi i motit ka befasuar të gjithë ata që kanë pasur rastin ta shohin në televizor, kur u shfaq para ekraneve të tyre duke mbajtur kokën e tij në dorë afër belit. Ai këtë gjë...

Dyluftimi i vdekjes! Qeni po ujku, ja kush mbijeton (VIDEO)

Të kesh qen në shtëpi dhe të nisesh vetëm për në mal, ku ndodhen ujqër, do të thotë se je i çmendur. Qentë janë miqtë më të mirë të njeriut dhe e ruajnë atë,...

Lajmet e fundit