Ballina Magazina

Magazina

Lajmet dhe thashethemet e fundit nga vipat shqiptarë dhe te huaj, lajmet e fundit në modë dhe showbizin shqiptar.

Po tani ç’do të thonë? Andi dhe Melisa kapen “mat” (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” dhe tanimë artistja e re, Melisa Lleshi ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit të rejat nga jeta dhe karriera...

Shkurte Gashi fotografohet me partnerin dhe djalin në publik (FOTO)

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, para pak muajsh është bërë nënë për herë të parë. Shkurte nuk ka preferuar asnjëherë të dalë në publik bashkë me djalin dhe as me partnerin. Në disa foto të...

“Nuk më pëlqen cigarja, hiq dorë”, Sindi i jep ‘urdhra’, Elvisi: Ke bërë gabimin...

Një takim romantik, me plot momente të bukura ishte ai mes Sindit dhe Elvisit, të cilët treguan edhe njëherë pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin. Dhe mesa duket Sindi u ndje aq mirë me Elvisin, sa...

Sindi puth Locon në takim. Murati: Ishte për respekt

Takimi i radhës në përputhen ishte mes Sindit dhe Locos, ndërkohë që ky ka deklaruar më herët se është vetëm për të tashmë. Ata u panë shumë të afërt në takim, ndërsa Loco “e paralajmëroi’...

Dalin të palarat! Sara ka puthur Rinianin në prapaskenë. Të dy në një zë:...

Përveç incidentin me mesazhin kërcënues ndaj Atdheut, në studion e Përputhen është zbuluar dhe një ngjarje e ndodhur në prapaskenë. Sara dhe Riniani janë puthur, por të dy ata thonë se kjo ka qenë aksidentale. Sara:...

“Largohu nga Sara, po ta them tani!” Atdheun e kërcënojnë nga Dubai: Numrin ma...

Situata në Përputhen është nxehur, pasi Atdheu në një lidhje skype në studio zbuloi ase kishte marrë një kërcënim. Mesazhi kishte lidhje me Sarën, me të cilën tashmë Atdheu sqaroi se nuk ka më...

Mevlani ‘godet’ Ledianën, bën këtë veprim për Antonelën

Antonela është njëra prej konkurenteve të emisionit “Përputhen”. Pëlqimi i saj më i madh aty brenda është Mevlani, shkruan ORAinfo. Por, Mevlani ka mbetur mes dy vajzave, Antonelës dhe Ledianës. Sonte ai i ka dhënë një...

Shpërthen debat i ashpër mes Sarës e Jasminës

Ka shpërthyer një debat i ashpër mes Sarës e Jasminës. Në një debat të fortë janë përfshirë Sara dhe Jasmina, ndonëse kjo e fundit u bë pjesë e “PërPuthen” sot nëpërmjet një lidhje me Skype,...

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Fero dhe Arbenita (FOTO)

Reperi i njohur, Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli janë në pritje të fëmijës së parë. Fero tashmë ka bërë të ditur edhe gjininë e foshnjës, që mesa duket është vajzë. Në një fotografi...

Arjola Demiri tregon mes lotëve momentet më të vështira në jetë: Kam rrëmbyer fëmijën...

Arjola ndau një histori shumë prekëse, që lidhet me periudhën e divorcit dhe marrjen e kujdestarisë së fëmijëve, konkretisht të vajzës së saj të madhe, Helgës. Gjykata i kishte dhënë Arjolës kujdestarinë e dy fëmijëve...

Lajmet e fundit