11:33 - 18 January, 2017

Ardit Gjebrea përlotet: Mome...

Në takimin me studentë që Ardit Gjebrea ka mbajtur sot, i pyetur nga një studente, ai foli edhe...
11:04 - 18 January, 2017

Shpërthen Xhihani: Gylseren ...

Marrëdhënia e tensionuar në jetën reale midis dy protagonistëve të serialit “Fate të Kryqëzuara...
09:58 - 18 January, 2017

Brad Pitt harron Jolie. Shik...

Duket se Angelina Jolie është zëvendësuar, madje shpejt dhe mirë. Brad Pitt duket se është në n...
09:54 - 18 January, 2017

Bebe Rexha shkëlqen në emisi...

Këngëtarja shqiptare që po bën famë në Amerikë, Bebe Rexha, ka performuar në emisionin më të sh...
09:45 - 18 January, 2017

Nëna biologjike e vajzës së ...

Mentewab Dawit Lebiso, nëna biologjike e vajzës së adoptuar të Angelia Jolie dhe Brad Pitt kërk...
16:52 - 17 January, 2017

Lajm i keq nga ‘Xhihan’, akt...

Aktori i njohur turk Erkan Petekkaya ka përfunduar në spital mbrëmjen e djeshme për shkak të nj...
13:03 - 17 January, 2017

E pabesueshme, arrestohet Ve...

Ajo është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe bashkë me Big Bastën kanë një jetë të rregullt, të...
12:51 - 17 January, 2017

Beatrix zbulon sekretin: Më ...

Beatrix Ramosaj ka shfaqur gjithmonë imazhin e vajzës së mirë, të brishtë e të ndjeshme, por ed...
17:40 - 16 January, 2017

Serbët edhe një herë tregojn...

Është shqiptare por Era Istrefi vitin që kemi lënë pas pati ‘pushtuar’ clubet serbe me hitin e ...

Të ngjashme

Në fokus

Gruaja e Lulit të UÇK-së: Kjo është jeta ime bashkëshortore

Çdo herë janë parë së bashku. Madje nuk hezitojnë që rrugës të ecin edhe dorë për dore, gjë që nuk e bëjnë të gjithë liderët e partive politike në Kosovë.