e martë , 28.03.2017 / 00:23 Të fundit
11:18 - 22 March, 2017

Bukuroshja e vogël shqipt...

Është kaq e vogël. Por kjo nuk i pengon bukuroshes me stil Odesa Memaci të pozojë për...
09:27 - 23 February, 2017

Në Javën e Modës sfilojnë...

Një stiliste indoneziane ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me koleksionin e saj për...
22:06 - 14 February, 2017

Mimoza Shkodra me stil të...

Këngëtarja simpatike, Mimoza Shkodra ka bërë një ndryshim të vogël tek vetja e saj. A...
11:18 - 29 January, 2017

Miss Universe Kosova mahn...

Camila Barraza pati triumfuar në spektaklin kosovar të bukurisë “Miss Universe Kosovo...
15:56 - 23 January, 2017

Melania Trump, pse flokёt...

Me siguri ajo bёn pjesё na grupin e femrave qё nuk parapёlqejnё tё eksperimentojnё me...
20:44 - 5 January, 2017

Ardi Klimenta, 4 vjeçari ...

Eshtë një model për të gjithë dhe me një stil i adhuruar nga i madh e i vogël. Ky ësh...
22:37 - 21 September, 2016

Parukieri i Kate Middleto...

Është padyshim një nga femrat që tërheq vëmendjen në çdo dalje të saj. Komentet janë ...
04:19 - 1 August, 2016

E gjelbra e këndshme roma...

Nëse dëshironi të jeni në trend këtë sezon dhe të dukeni romantike dhe elegante, vish...
04:17 - 1 August, 2016

Trendet e modës që janë “...

Tashmë kemi filluar ta shijojmë pranverën, në të cilën nuk po mungojnë as ditët e zym...

Të ngjashme

Në fokus