00:34 - 26 March, 2017

Ceca koncert në Shkup, sh...

Këngëtarja serbe e turbofolkut  e njohur si Ceca sonte ka mbajtur një koncert në sall...
21:50 - 25 March, 2017

Gruaja e Dr.Florit për he...

Në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë e ftuar bashkëshortja e të ndjerit Dr. Flori, ...
20:58 - 25 March, 2017

Alban Skenderaj flet për ...

Alban Skenderaj, është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai s...
20:44 - 25 March, 2017

Ngjarje dramatike në seri...

Në njërin ndër serialet më të pëlqyera për ne, “Kara sevda” apo “Dashuri e zezë”, do ...
20:19 - 25 March, 2017

Ami flet për marrëdhënien...

Rrallë ndodh që moderatorja e njohur Amarda Toska të flasë publiksht për familjen. Ed...
20:12 - 25 March, 2017

Përfundon seriali ‘Fate t...

Seriali “Fate të Kryqëzuara” i cili po transmetohet në TV klan dhe ka mbërthyer gjith...
17:05 - 25 March, 2017

Melania jo e lumtur me Tr...

Melania Trump u është përgjigjur thashethemeve rreth marrëdhënies së saj me Trumpin, ...
16:25 - 25 March, 2017

10 yjet të cilët nuk kons...

Disa prej tyre janë shumë surprizuese. Shpesh pritet që jeta e yjeve të showbizi-t të...
11:58 - 25 March, 2017

Kënga rrëqethëse e këngët...

Këngëtari i njohur James Blunt ishte pjesë e KFOR-it në Kosovë, vuajtjet, maltretimet...

Të ngjashme

Në fokus