10:42 - 19 April, 2017

Gratë shqiptare që martoh...

Gani Mehmetaj
Një titull tejet përgjithësues e qëllimkeq i “Zërit”: Vajzat nga Shqipëria: Më p...
12:54 - 17 April, 2017

Unë jam krenare që jam nj...

GJyla Çeliku
Besimi paraqet njërën ndër shtyllat kryesore të njerëzimit dhe si i tillë është ...
20:49 - 10 April, 2017

Zgjidhja e krizës: Shqipt...

Xhevdet Pozhari
Në Maqedoni vazhdojnë protestat kundër “platformës së Tiranës”, e të cilat në th...
15:54 - 8 April, 2017

Mos i detyroni historianë...

Nexhmedin Spahiu
Historia shqiptare s’ka se si të rishkruhet, sepse akoma nuk është shkruar. Të a...
20:00 - 27 March, 2017

Edhe Zaevi edhe Gruevski ...

Faton Fazliu
Kaluan plot dy vite kur në Maqedoni po ndodhtë lustrimi i përgjithshëm i elitave...
16:20 - 23 March, 2017

Si janë prishur zgjedhjet...

Blendi Fevziu
Historia e shtyrjes së zgjedhjeve nuk është një histori e re në Shqipëri. Bashkë...
16:09 - 22 March, 2017

Katrahura e sponzorizuar ...

Bardhyl Dauti
Cila është konzistenca politike e opozitarëve fiktiv (BESA e Aleanca). Nuk e kan...
11:01 - 22 March, 2017

Deklarata e Berishës që r...

Flogert Muça
Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur në zyrën e tij ambasadorin e SHBA-ve në ...
17:53 - 16 March, 2017

Jam nga Gostivari, do ta ...

Mesila Doda
Java që shkoi ka shënuar një kohë të rëndësishme për mua personalisht, por edhe ...

Të ngjashme

Në fokus