e martë , 28.03.2017 / 00:18 Të fundit
16:48 - 27 March, 2017

A do të largohet De Biasi...

Disa minuta më parë ka përfunduar konferenca për shtyp e Gianni De Biasit para ndeshj...
14:18 - 27 March, 2017

De Rossi vjen me një përs...

Vazhdojnë "përshëndetjet" me shqiponjë nga yjet italianë për shqiptarët. Pas Gianluig...
11:14 - 27 March, 2017

De Biasi godet lojtarët: ...

Gianni de Biasi, selektori i Kombëtares, u ka mbajtur një fjalim lojtarëve pas humbje...
09:32 - 27 March, 2017

Zbulohet skandali i gazet...

Në përfundim të takimit me Italinë ishte e vështirë të gjeje diçka pozitive ndërsa aj...
22:40 - 26 March, 2017

Italianët provokuan por j...

Në përfundim të ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, media italiane u kushtoi jo pak ...
21:22 - 26 March, 2017

Baneri s’u lejua të futej...

Ndonëse nuk bëri aq zhurmë sa ndërprerja e takimit Itali-Shqipëri, ndeshja e luajtur ...
16:01 - 26 March, 2017

Reagon Xhaka: Jam i zhgën...

Menjëherë pas ndeshjes me Italinë, u përfol për probleme midis Gianni De Biasit dhe m...
15:45 - 26 March, 2017

“Na mungon Cana, ai është...

Lorik Cana është pensionuar nga Kombëtarja e Shqipërisë. Por mungesa e tij po vërehet...
14:12 - 26 March, 2017

I kërkon sigurimit të tak...

Një vogëlush brazilian ka takuar Neymarin dhe ka bërë foto me të, pasi është lejuar n...

Të ngjashme

Në fokus