e martë , 28.03.2017 / 00:23 Të fundit
13:33 - 25 March, 2017

Majlinda siguron 8.151 eu...

Kampionia olimpike Majlinda Kelmendi ka dhënë kontributin e saj që të ndahen mbi tetë...
22:39 - 7 March, 2017

Rrëfehet kampioni Izmir S...

Izmir Smajlaj u shpall kampion i Europës pak ditë më parë, por për të arritur këtë su...
14:17 - 6 March, 2017

Smajlaj pritet si hero në...

Kampioni i Europës në kërcim së gjati në salla të mbyllura, Izmir Smajlaj është rikth...
13:42 - 6 March, 2017

“Çmendi” Serbinë duke bër...

Triumfi i Izmir Smajlajt, të shtunën në Beograd është komentuar dhe nga trajneri i ko...
01:35 - 5 March, 2017

Midis Beogradit, shqipja ...

Rezultati i së shtunës me kërcimin së gjati të Izmir Smajlajt 8.08 metra në kërcim së...
13:38 - 26 February, 2017

Himni shqiptar këndohet n...

Izmir Smajlaj fiton medalje të Artë në Beograd. Atleti shkodran bëri të këndohet himn...
14:36 - 25 February, 2017

Peshëngritje, Daniel Gode...

Daniel Godelli është fituesi i Kupës së Shqipërisë në Peshëngritje që ishte ngjarja e...
13:06 - 21 February, 2017

Majlinda Kelmendi ashtu s...

Majlinda Kelmendi e ka provuar veten edhe në një sport tjetër. Ajo është fotografuar ...
09:22 - 17 February, 2017

Presidenti Donald Trump b...

rajneri historik i xhudos, Driton Kuka, ka shprehur kënaqësinë që SHBA uroi nëntë-vje...

Të ngjashme

Në fokus