17:29 - 11 March, 2017

Me këtë recetë mund t'i l...

Largimi i qimeve të padëshiruara nga fytyra kurrë nuk ka qenë më i lehtë dhe kjo falë...
09:40 - 17 February, 2017

Dubai, hoteli rrotullues,...

Rezidentët e një hoteli të ri në Dubai do të kenë mundësi të shohin lindjen dhe perën...
14:43 - 31 December, 2016

Tri arsye përse vazhdimis...

Një autor i udhëtimeve mund t’ju thotë se keni nevojë për një pushim, por nëse jeni t...
18:43 - 23 December, 2016

Ky është "Tuneli i Dashur...

Kjo hekurudhë e zënë në mes të një tuneli gjethesh është padyshim vend i preferuar pë...
10:11 - 22 November, 2016

Ky është qyteti më i mirë...

Një studim i ri mbi qytetin më të zhvilluar dhe me kushtet më të mira të jetesës ësht...
01:50 - 4 November, 2016

8 vite rresht pushime duk...

Një çift britanik kanë sfiduar ulërimën e ujqërve, orën dhe më shumë se 75 mijë milje...
18:29 - 23 October, 2016

Mirësevini në vendin më t...

Vendi më i ftohtë i banueshëm në Tokë është një fshat i vogël në Siberi i quajtur Oym...
19:32 - 21 October, 2016

Ja pse duhet ta vizitoni ...

Dubai, qyteti i ëndrrave të gjithë do të donim ta vizitonim të paktë një herë gjatë j...
21:23 - 19 October, 2016

Si ishte jeta në alpet e ...

Kur mendojmë për alpet zvicerane, i imagjinojmë plot me skiatorë me kostume shumëngjy...

Të ngjashme

Në fokus