19:16 - 26 February, 2017

Prezantohet modeli i ri i...

Gjigandi finlandez pas gati 17 vitesh nga debutimi i tij ka risjell në treg telefonin...
18:58 - 26 February, 2017

LG G6 pritet të mposhtë i...

Një kornizë e hollë përreth një ekrani me qoshe të rrumbullakosura, mbushje përmes wi...
18:00 - 25 February, 2017

Galaxy S8 dhe iPhone 8 ja...

Do të shohim shumë prodhues të pajisjeve Android duke prezantuar celularët e tyre më ...
17:55 - 25 February, 2017

Teknologjia 5G do të ketë...

LTE ka kohë që ekziston dhe pajisjet që e kanë këtë teknologji tashmë janë më të zako...
21:55 - 23 February, 2017

iPhone 8 vjen me kamera r...

"Apple" pritet ta prezantojë iPhone 8 në vjeshtë, kur do shënohet dhe 10 vjetori i iP...
16:21 - 23 February, 2017

Top 10 telefonat më të li...

Ndërsa modelet e avancuara të telefonave të mençur sikurse Samsung Galaxy S7, iPhone ...
17:43 - 20 February, 2017

iPhone8 një mrekulli tekn...

iPhone 8 ju sjell përmes pamjeve video një nga risitë më të mahniteshme të të gjitha ...
19:01 - 19 February, 2017

iPhone i ri do të ketë ek...

Përderisa iPhone 8 nuk do të lansohet deri në shtator, kjo javë është përcjellë me th...
20:53 - 16 February, 2017

Zyrtare, Galaxy S8 zbuloh...

Samsung do të njoftojë datën zyrtare të lançimin të Galaxy S8 më 27 shkurt. Drejtori ...

Të ngjashme

Në fokus