Momenti i vrasjes së ish-kampionit të botës në kick-boks (VIDEO)

Ish-kampioni i dyfishtë në kikboks, Jabrayil Jabrailov u vra pas të shtënave me armë zjarri më 7 nëntor në një veturë të parkuar në jugperëndim të Moskës.

Së fundi, janë publikuar edhe pamjet e momentit të vrasjes së 43-vjeçarit në parkingun e një qendre tregtare.

b_v0_ekbc04

Policia ruse thotë se e kanë arrestuar një person, i cili ishte përpjekur të ikte në Azerbajxhan, gjersa dyshohej për vrasjen e boksierit.

Dyshohet se motivi për vrasjen janë paratë dhe se vrasësi shumë mirë e njihte boksierin. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here