Në këtë qytet ka ardhur fundi botës, ja çfarë ka ndodhur

Banorët e një qyteti në Brazil kanë mbetur të shtangur nga format që kanë marrë retë mbi shtëpitë e tyre.
Joao Paulo shpërndau një video të këtyre pamjeve apokaliptike të cilat i filmoi nga një pikë karburanti në Teixeria, qytet në juglindje.

Teksa dielli ishte gati të perëndonte retë dhuruan spektakël të pa parë ndonjëherë, dhe disa shkencëtarë e quajtën këtë një fenomen të ngjashëm me procesin e rënies së një meteori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here