Pamje nga momenti kur hajnat me maska e plaçkisin automjetin me para në Prishtinë (VIDEO)

Mediat kanë raportuar para pak minutash për një plaçkitje të bankës në Prishtinë.

Ndërkohë portali Indeksonline ka publikuar një video në të cilën thuhet se shihen disa persona me maska dhe me kallashnikovë duke kryer vjedhjen në mënyrë spektakolare.

Siç shkruan ky portal, e tëra ka ndodhur në pikë të ditës përderisa personat zyrtarë ishin në vendin e punës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here