Pamje rrënqethëse, fëmijët vriten dhe futen nëpër kuti kartoni për trafikim (FOTO-LAJM)

Pamje rrënqethëse janë publikuar në “Facebook” nga Goh Soo Heng, ku shfaqen trupat e disa fëmijëve të rreshtuar sikur të jenë bagëti, me shenja prerjesh në trup, disa të lidhur e të tjerë të paketuar në kuti kartoni, përcjell albeu.com.

Publikuesi shprehet se fëmijët u vranë nga organizatat e trafikimit të qënieve njerëzore në kufirin Malajzi-Tajlandë, ai bën thirrje që prindërit e femijëve në këto zona të tregojnë kujdes për fëmijët dhe të mos i lenë vetëm. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here