Po çohej drejt thertores, lopa hidhet në det dhe largohet me not (VIDEO)

Një lopë e cila ishte e destinuar për t’u therur është hedhur në det duke i shpëtuar kshu planit të therjes.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Australi dhe mësohet se lopa është hedhur nga anija e cila pritej ta dërgonte atë drejt thertores.

Kafsha e pagëzuar me emrin Manny, është larguar me not duke humbur më pas gjurmët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here