Pse rri ende me të? Dëgjoni se si flet Trump me gruan e tij kur mendon se askush s’e dëgjon (VIDEO)

Që nga koha kur Donald Trump u zgjodh president i Amerikës, ai pati një sërë situatash të çuditshme me gruan e tij Melanie, por kjo e fundit sipas mediave të huaja ishte kulmi.

Në videon e publikuar nga Shtëpia e Bardhë, Melanie mbajti fjalimin e parë në bazën aeronautike ushtarake amerikane “Andrenews”.

“Shko në anën tjetër, shko ulu”, i tha Trump gruas së tji pas fjalimit, që të ngjasonte se po fliste me një fëmijë të vogël.

Përdoreuesit e twitter filluan të shkruanin se e kuptonin pse Trump bisedonte me gruan e tij, por jo edhe pse kjo e fundit po “vuante”.

Qëndrimi i presidentit dhe zonjës së parë në Amerikë ishte i diskutuar edhe në shumë situata. E para ishte fytyra e saj gjatë inaugurimit.

Kjo shprehi nuk u ndërrua as gjatë mbrëmjes, kur Trump festonte marrjen e detyrës si president.

Dhe më e çuditshmja ishte kur Melanie e goditi bashkëshortin e saj me dorë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here