Sela: Nuk do të takohem kurr me Gruevskin, derisa…

Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela tha se nuk do ta pranoj ofertën e Nikolla Gruevsit deri sa ai nuk u kërkon falje shqiptare dhe nuk pranon platformën shqiptare.

“Ai njëherë duhet të kërkoj falje shqiptarëve, dhe të reflektojë për kërkesat dhe kushtet e tyre, ndryshe të mos më lajmërohet në telefon”, është shprehur ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here