Shikoni reagimin e Ronaldos kur u shpall më i miri i vitit 2016 (VIDEO)

Në ceremoninë e organizuar në Cyrih, portugezi mposhti Messin dhe Griezmannin.

Më poshtë mund të shikoni se reagoi Ronaldo u mësoi se është zgjedhur më i miri i vitit 2016.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here