e martë , 28.03.2017 / 00:22 Të fundit

Shqiptari shkatërron serbin në raundin e parë me nokaut, dhe puth flamurin Shqiptar(VIDEO)

Shqiptari Florian Marku në një ndeshje boksi pasi rrëzon me nukaut serbin që në raundin e parë, shkon dhe e puth flamurin kombëtar, në vijim mund të ndiqni të plotë videon./InfoShqip.com