.. C
 
 
23.06.2018
Ballina Etiketimet Deshtimi

Etiketim: deshtimi

Dështimi i Kosovës në rastin Haradinaj!

Nga Blendi Fevziu – Kosova dhe Shqipëria kanë dështuar në rastin Haradinaj. Kjo është më e paktë që mund të thuhet, ndërkohë që lideri i...

Zeka: Dështimi i BDI-së i bëri shqiptarët e Maqedonisë ta votojnë...

Gazetari i njohur nga Kosova, Milaim Zeka, në profilin e tij në Facebook ka komentuar zgjedhjet në Maqedoni dhe ka shënuar arsyet pse shqiptarët...

Lajmet e fundit