Tahiri i revoltuar: Djali i Berishës vrau 26 njerëz dhe askush nuk bëri gjë

Situata e Tahirit është nxehur më shumë në studion e Opinion.

Ai ka ngritur shumë tonet dhe ka bërtitur i zhgënjyer se vetëm pse ja kanë përmendur emrin dy kriminelë do arrestohet.

Ai tha se djali i Berishës pati dorë në vrasjen e 26 njerëzve dhe askush nuk mori mundimin ta thirrte një herë ta pyeste për Gerdecin.

“Unë do iki në burg”-ka thënë tahiri shumë i prekur dhe i revoltuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here