Taravari i shoqëruar nga Osmani dhe Zeqiri: Fitorja tashmë është e sigurt

Kandidati i koalicionit Aleanca me Besë, Arben Taravari i cili është në balotazh me Nevzat Bejtën e BDI-së për të parin e Gostivarit në profilin e facebook-ut, ka shpërndarë një fotografi ku shihet nën shoqërimin e ish kryetarit “legjendar” të Gostivarit Rufi Osmani dhe ish deputetit më të zëshëm në Kuvend Izet Zeqiri.

“Një përkrahje e fuqishme nga intelektualët e mirfilltë Prof. Rufi Osmani dhe Prof. Izet Zeqiri.
Fitorja është e sigurtë tash më!
Na priftë e mbara!”, ka shkruar Taravari posht fotografisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here