Zbulohen votat, ja sa thellë e ka mposhtur Ronaldo Messin

Cristiano Ronaldo ka shënuar fitore të thellë në garën për më të mirin e vitit 2016.

Në rezultatet e publikuara, Ronaldo ka marrë 34.56 për qind të votave, duke lënë pas Messin me 26.42 dhe Antoine Griezmannin me 7.53 për qind.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here