Barcelona i jep 6 ditë kohë Dembele-s

Barcelona i ka dhënë afat objektivit të merkatos të Manchester United, Ousmane Dembele deri në fund të javës për të vendosur për të ardhmen e tij. Marrëveshja ekzistuese e 24-vjeçarit në Camp Nou do të përfundojë në fund të sezonit.

Dhe gjigantët katalanas janë të prirur ta lidhin atë me një kontratë të re pasi përpiqen të shmangin mundësinë katastrofike të humbjes së shërbimeve të tij falas.

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona dëshiron të dijë brenda gjashtë ditëve të ardhshme nëse Dembele planifikon të qëndrojë me gjigantët spanjollë përtej verës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu