Donaldi e la, Fifi ka diçka për të thënë për Beatrixin

Mbrëmjen e djeshme u fol gjatë për raportin mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj. Këngëtarja shprehu rezerva në lidhje me qëndrimin e aktorit duke u shprehur se ka ndryshuar. Ata kanë diskutuar pas Prime por biseda e tyre ka qenë mjaft e tensionuar ku mes të tjerash është përmendur dhe ndarja.

Donaldi ka kërkuar që lidhjen e tyre ta shikojnë më mirë jashtë dhe që qëndrojnë vetëm brenda shtëpisë së Big Brother. “E kam shumë të vështirë që të flas me ty, as nesër as pasnesër, as deri sa të mbaroj ky format. Po e kthej nga të gjitha anët, mendoj se t’i duhet të jesh vetëm.”

Lidhur me këtë ka reaguar dhe Fifi, e cila ka dalë në krah të Beatrixës. “Bebi jem, jam këtu” shprehet Fifi krahas një postimi ku shihet me Beatrix.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu