Fatbardha Jashari, blogerja që po merr vëmendje të madhe në rrjetet sociale

Blogerja e re në moshë Fatbardha Jashari, e cila kohëve të fundit ka rënë mjaft shumë në syrin mediatik shkaku i bukurisë dhe kreativitetit që ajo si blogere ka me postimet e fotografitë që ajo poston në rrjetin social Instagram ku numëron mbi 32 mijë ndjekës, shkruan InfoShqip.

Bukuria, stili, eleganca, kreativiteti e sharmi që ajo posedon ka bërë që ajo të ndiqet nga shumë njerëz e sidomos vajzat për trendet më të fundit të veshjeve e djemtë nuk ngelen mangët në Instagramin e blogeres bukuroshe që ka bërë për vete të gjithë.

Ajo ka realizuar bashkëpunime me biznese ndryshme ku ka bërë qindra reklamime në profilin e saj e jo më kot cilësohet si një ndër fytyrat më të mira për të reklamuar ndonjë produkt ose biznes.

Më poshtë ju sjellim edhe foto të ndryshme të postuara në Instagramin e saj zyrtar nga Fatbardha Jashari./InfoShqip.com

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fatbardhaajasharii

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fatbardhaajasharii

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fatbardhaajasharii

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fatbardhaajasharii

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fatbardhaajasharii


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu