Meridona, modelja e re nga Kosova që po bën bujë në rrjetet sociale

Meridona Qallakaj quhet modelja e re e cila ka bërë bujë në rrjetet sociale me fotosesionin e fundit i cili është mjaft provokues dhe ka rënë menjëherë në sy të ndjekësve të saj në rrjetet sociale, shkruan InfoShqip.com

Meridona është një fotomodele e re mjaft e bukur e cila po synon që në të ardhmen të jetë pjesë e shumë projekteve të ndryshme.

Një zeshkane me linja trupore për tu pasur lakmi nga shumë vajza, Meridona për një kohë të shkurtër ka arritur të mbledh një numër të konsiderueshëm ndjekësish në rrjetet sociale.

Më poshtë ju sjellim disa foto nga fotosesioni i saj i fundit. /InfoShqip.com

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu