“Të dua”, Dagz ia thotë hapur, por vëmendjen e merr reagimi i Einxhelit (VIDEO)

Prej disa ditësh, Einxhel dhe Dagz e kanë pranuar zyrtarisht lidhjen e tyre. Çifti janë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit dhe Dj nuk nguron t’i shprehë dashurinë.

Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në krevat ai i ka thënë “Të dua”. Nga ana tjetër, Einxhel nuk ia ka kthyer por vetëm i ka buzëqeshur.

Kujtojmë që moderatorja doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” të martën, mirëpo fati ishte në anën e saj. Ajo kishte biletën e kthimit dhe u bë sërish pjesë e lojës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu