Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

Blinken: Rusia përballet me pasoja masive nëse vazhdon agresionin ndaj Ukrainës

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, tha se Rusia përballet me “pasoja masive” nëse zgjedh “rrugën e agresionit” me Ukrainën, duke i bërë thirrje...

Fatmir Limani i bashkëngjitet Lëvizjes Besa

Fatmir Limani, ish-kandidat i pavarur për Kërçovën, nga nesër do të bëhet pjesë e Lëvizjes Besa. Kjo gjë u bë e ditur përmes një...

SHBA: Nëse Rusia pushton Ukrainën “vdes” gazsjellësi “Nord Stream 2”

Shtetet e Bashkuara po rrisin presionin e tyre ndaj Rusisë për të parandaluar një pushtim të Ukrainës. “Nord Stream 2” tani është në lojë....

“E pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt”, çfarë po paralajmëron Rama?

Edi Rama mbrëmjen e sotme paralajmëroi një lëvizje të Shqipërisë në politikën ndërkombëtare që e cilësoi të pabesueshme. Sali Berisha sot nga seanca plenare...

Çfarë do të bëjë nëse qytetarët dalin kundër Ballkanit të Hapur? Rama komenton edhe...

Kryeministri Edi Rama ka folur në emisionin “Open” për Këshillimin Kombëtar duke theksuar se nuk e bën për tu fshehur nga asnjë cështje tjetër,...

Superjahti mahnitës që ka një ujëvarë dhe akuarium

Kompania Yacht Mogul ka nxjerrë në pah një koncept të ri superjahti 77.7 metra të gjatë, të quajtur Mogul 777. Shqiptari që jeton në...

Osmani: Tani kemi pozicione më të qarta me Bullgarinë, shpresojmë zgjidhje

“Nuk mund të them se 100 për qind do të jetë i suksesshëm ky cikël i dytë, por hyjmë me nder dhe përkushtim që...

Çfarë ndodhi në shtëpi? Einxhel ironizon Ilirin dhe Donaldin

Einxhel ka ironizuar Donaldin dhe Ilirin teksa po qëndronin duke biseduar jashtë në oborr. Moderatorja ndodhet pranë kuzhinës duke biseduar me Monikën dhe Arjolën...

“Ata janë të përhumbur, jo unë”, Arjola thumbon dy banorët e Big Brother

Monika dhe Iliri kanë pasur shumë përplasje me njëri-tjetrin. Raporti i ngushtë që kishin në fillim duket se është krisur duke ia lënë vendin...

Çfarë ndodhi? Bora Zemani nuk merr pjesë në emisionin që drejton

Bora Zemani ka munguar puntatën e sotme të emisionit që drejton “Përputhen”. Emisioni ka nisur me Ana Lleshin si prezantuese, duke i habitur teleshikuesit....

Lajmet e fundit