Ballina Magazina

Magazina

3:21 / 19.10.21

Artisti i njohur më parë si Kanye West tani do të njihet zyrtarisht si thjesht Ye. Një gjykatë në Los Angeles pranoi kërkesën për ndryshimin e emrit të reperit. Ylli 44-vjeçar e paraqiti kërkesën në gusht, duke cituar “arsye personale”. Reperi, më i njohur për hi....

Info Shqip: A jeni gati? Xhensila tregon titullin dhe ditën kur do të publikohet kënga me Majk e Ghetto Geasy

A jeni gati? Xhensila tregon titullin dhe ditën kur do të...

Info Shqip: Nuk do besoni si dukej Antonia e Përputhen para famës, kaq e shëndoshë

Nuk do besoni si dukej Antonia e Përputhen para famës, ka...

Info Shqip: Më në fund një lajm i mirë nga Olsa Muhameti: Tregon a do të këtë sezon të ri ‘Për’puthen’

Më në fund një lajm i mirë nga Olsa Muhameti: Tregon a do...

Showbiz më shumë

Kanye West ndryshon zyrtarisht emrin e tij në Ye

Më në fund një lajm i mirë nga Olsa Muhameti: Tregon...

Hyseni i dhuroi Nikut makinën e Alvisës?

“Semi ka qenë në lidhje dashurie edhe me një ish të...

Modë më shumë
Trend më shumë