Hirushja, trendi i dimrit që do ta pëlqejë çdo bionde

Po hyjmë shpejt në dimër dhe kjo është koha e duhur për një ndryshim të plotë apo edhe për një rinovim të flokëve. E dini gjithashtu që takimin në parukeri duhet ta rezervoni menjëherë, pasi deti dhe dielli i kanë prishur mjaftueshëm, por mos u ndalni vetëm tek prerja e flokëve.

Nëse jeni bionde apo nëse do të bëheni, ka një trend të ngjyrës së flokëve që duhet ta kontrolloni menjëherë sepse mund t’ju ​​përshtatet shumë. Bëhet fjalë për “Bionden e Hirushes”, e cila është diku mes platinit dhe të bardhës së akullit, duke na ndihmuar të largojmë njollat ​​e verdha dhe duke rinovuar tërësisht pamjen tonë.

Ajo që duhet të dini nëse nuk e keni marrë ende vendimin e ndryshimit të madh, është se biondja do të rikthehet dhe do të dominojë këtë vit, siç mund të themi se po, është viti i saj.

Pra, diçka na tregon se kjo nuancë do të na shqetësojë shumë në muajt në vijim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu