.. C
 
 
18.06.2019
Ballina Lajme

Lajme

Pasi i takoi paraditen e sotme në pallatin e Brigadave dhe diskutuan për më shumë se dy orë lidhur me krizën politike dhe veçanërisht për vendimin e tij për shtyrjen e zgjedhjeve, Presidenti Ilir Meta u ka dërguar një...
Maqedoni më shumë
Shqiperi më shumë

Ilir Meta: Do nxjerr ushtrinë në rrugë në 30 qershor

Edi Rama padit gazetarin gjerman që publikoi përgjimet

Gazetari gjerman i BILD: Qeveria do të arrestojë Bashën

Emri i Ramës në përgjimet e Bild, reagon kryeministri

Rama bisedë me Zaevin: Ja çfarë u sqaruam?!

Kosovë më shumë
Botë më shumë
Ekonomi më shumë

Kush ka mbi 100 mijë franga në Zvicër, nuk do të...

Kina në telashe? Ekonomia po bie

Ekonomia italiane përsëri burim shqetësimi në Evropë

Kulturë më shumë

Dhjetë bibliotekat më mbresëlënëse në botë

Del filmi drithërues për Lorik Canën