Ballina Info +

Info +

Kriptovalutat “nuk kanë vlerë të natyrshme” dhe njerëzit që investojnë në to duhet të jenë të përgatitur të humbin të gjitha paratë e tyre. Kështu së paku, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, paralajmëron Guvernatori i Bankës së Anglisë,...
data-full-width-responsive="true">
Kuriozitete më shumë
Video Interesante më shumë