Luizi dhuron performancë në shtëpinë e gjyshërve të Kiares

Këngëtari i mirënjohur Luiz Ejlli është tejet aktiv në mediat sociale.

Ai ka publikuar një video mjaftë të bukur ku ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve

Shihet duke kënduar dhe vallëzuar me gjyshin e Kiarës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu