.. C
 
 
18.06.2019

ShowBiz

Lajmet dhe thashethemet e fundit nga vipat shqiptarë dhe te huaj, lajmet e fundit në modë dhe showbizin shqiptar.

Dy këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare takohen, bëjnë shqiponjën me duar (FOTO)

Këngëtaret shqiptare nuk kanë të ndalur. Ato po e gjejnë veten shumë mirë në tregun ndërkombëtarë muzikorë. Rita Ora, Dua Lipa, Bebe Rexha, Ava Max janë disa nga emrat që dëshmojnë se suksesi në...

Aktori njohur turk, bën për spital kolegun gjatë xhirimeve filmike (FOTO)

Can Yaman thuhet se tashmë ka probleme ligjore pasi që ka shkaktuar probleme gjatë xhirimeve filmike. Aktori turk raportohet se e ka lënduar një kolege të tij të aktrimit duke i përplasur për koke një...

Labi ka dy fjalë për gruan: Më deshte edhe kur nuk kisha lekë

Labi ka falënderuar gruan e tij Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është një prej këngëtarëve më të pëlqyer aktualisht. Ndërkohë, ai njihet edhe si humanist dhe i dashur me njerëz, shkruan rtv21.tv...

’Bihter’ shpërthen në lot, humb njeriun e dashur (VIDEO)

Aktorja e njohur turke Beren Saat ka humbur një ndër miqtë e saj më të ngushtë, fotografin 38-vjeçar Aykut Comert. Ai ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Aktorja e njohur për...

Prej 9 vitesh në Shqipëri, Andresa jep e lumtur lajmin e shumëpritur

Brazilanja e njohur, Andresa Ambrosio, prej 9 vitesh tashmë jeton në Shqipëri ku dhe çdo vit shfaqet përkrahë Adrit Gjerbreas në emisionin “E diela shqitare”. Andresa është kthyer në një ndër personazhet më të...

Hazani fton Faziletin edhe pas serialit, kështu përqafohen kur takohen (FOTO)

U bënë të njohura në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’. Deniz Baysal dhe Nazan Kesall janë dy aktore shumë të pëlqyera nga kinematografia turke, përcjell Billbordi.net Ato në serial ishin nënë e bijë dhe duket...

Koha kur ‘Azra’ i kishe prerë vetëm gjysmën e flokëve, do t’ju ‘habisë’ me...

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke. Ajo luajti në shumë filma e seriale mirëpo roli që po e bën tejet të popullarizuar është a i ‘Azrës’ në serialin ‘Mos...

Gylsereni e Faruku dikur ishin të martuar, këto janë fotot nga dasma e tyre...

Nurgul Yesilcay dhe Ozcan Deniz janë dy prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke. Ata morën përherë rolet kryesore në filmat e serialet që kanë marrë pjesë, përcjell Billbordi.net Ndonëse nuk e keni ditur, ata...

E fundit! Moderatorja shqiptare së shpejti pjesë e serialeve turke (FOTO)

Prezantuesja Arbnora Ademaj së shpejti do të bëhet pjesë e serialeve dhe filmave turk. Pak ditë më parë, ajo ka arritur njw marrëveshje për pjesëmarrje në një film turk dhe më pas në seriale turke...

Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni si ia mbyll sytë ajo...

Azra dhe Xhenk janë dy personazhet kryesore në serialit tejet të pëlqyer ‘Mos ma lësho dorën’. Janë dy aktorët, Alina Boz dhe Alp Navruz ata i kanë sjellë në perfeksion këto dy rolë, përcjell Billbordi.net Është...

Lajmet e fundit