Trend

Lajmet dhe trendet e fundit nga bota e showbizit, modës dhe rrjeteve sociale.

Pse Kim Kardashian i mbulon shpesh sytë me flokët e saj? Një infermiere dyshon...

Fajin e ka botoksi. Ylli i famshëm, sipërmarrësja, mbretëresha e reality TV dhe show bizit, Kim Kardashian, është sërish në qendër të vëmendjes. Fansat e saj por edhe paparacët e ndjekin nga afër çdo...

Rekord në ankand, atletet e Michael Jordan shiten për 8 milionë dollarë

Një set prej gjashtë palë atletesh ‘Air Jordan’ të veshura nga Michael Jordan gjatë finaleve të NBA u shitën për 8 milionë dollarë në një ankand në New York, duke vendosur një rekord të...

Trendët e këpucëve: Këpucët me majë dhe baletanet janë në krye të listës

Kemi analizuar sërish pistat e modës, dhe ja cilat janë tendencat e këpucëve që do të dominojnë këtë vit! Ne flasim shumë për rëndësinë e investimit në pjesët klasike; gjëra që do t’i rezistojnë...

Jennifer Lopez me çizmet që i adhurojmë, modeli më i mirë për dimër dhe...

Jennifer Lopez ka një stil të pagabueshëm mode, dhe çizmet që ajo vesh i pëlqen çdo femër! Shumë femra lakmojnë gardërobën e veshur nga të famshmit dhe publikimi i fundit i J.Lo do të...

Ky aksesor është “çelësi” i të dukurit trend në dimër, e bën çdo veshje...

Katie Holmes është mjeshtre kombinimesh, prandaj veshjet e saj nuk ndodh të kalojnë pa marrë vëmendje. Tani që është zyrtarisht dimër është shumë e rëndësishme ta luftojmë të ftohtin me stil. E theksojmë- me...

I përshtatet kujtdo, trendi i palltove që e bën çdo veshje të duket mahnitëse

Ka diçka të veçantë te palltot leopardi. Ky stil i preferuar i Kate Moss dhe Alexa Chung, është gjithmonë një mënyrë e mirë për të shtuar interes të menjëhershëm për një pamje. Një pallto...

Buzëkuqi i Hailey Bieber është trendi më i mirë i vjeshtës ’22

Nga rënia e temperaturave deri te ditët më të shkurtra, nuk ka dyshim se vjeshta është këtu. Ndërsa në verë, ne e gjejmë veten të tërhequr natyrshëm nga nuancat më të lehta dhe më...

Xhinsi trendi i momentit, pamjet më shik që u shfaqën në Javën e Modës...

Xhinsi është padyshim një nga dukjet e preferuara klasike të të gjitha kohërave dhe do të vazhdojë pasi është një nga artikujt e domosdoshëm për koleksionin Spirng 2023. Këtë vit mund të themi se ai...

“Dirty martini” është trendi më i nxehtë i thonjve për vjeshtën

Ne jemi gati të fillojmë “të përqafojmë” tonet e dheut në thonjtë tanë dhe një nga tendencat më të mëdha të sezonit të quajtur “martini i pistë” është mënyra perfekte për ta bërë atë. Emri...

Hirushja, trendi i dimrit që do ta pëlqejë çdo bionde

Po hyjmë shpejt në dimër dhe kjo është koha e duhur për një ndryshim të plotë apo edhe për një rinovim të flokëve. E dini gjithashtu që takimin në parukeri duhet ta rezervoni menjëherë,...

Lajmet e fundit