00:37 - 31 October, 2017

Basketbollisti grushton b...

Një ngjarje e rrallë, por e rëndë ka ndodhur në kategorinë e dytë të kampionatit të b...
23:56 - 19 August, 2017

Përfaqësuesja e Kosovës n...

Kosova ka bërë mrekulli duke mposhtur Estoninë në ndeshjen e fundit të Grupit C dhe d...
12:46 - 3 August, 2017

A ishte Edi Rama një bask...

Kryeministri Edi Rama po përgadit qeverinë “2” për të qeverisur edhe 4 vite të tjera ...
14:21 - 1 June, 2017

Sonte finalja e ligës së ...

Finalja e shumëpritur në NBA, ndërmjet Golden State Warriors dhe Cleveland Cavaliers,...
17:17 - 26 February, 2017

Moment emocionues, basket...

Basketbollisti i ri kosovar, Lis Shoshi, ka përjetuar një befasi të këndshme para nde...
15:47 - 18 January, 2017

Basket dhe nacionalizëm, ...

Tensionet e fundit mes Kosovës dhe Serbisë janë ndierë edhe në sport. Grupimet e ndry...
22:52 - 17 November, 2016

FIBA lejon basketbolliste...

Federata Ndërkombëtare e Basketbollit (FIBA), lejoi basketbollisten Noha Berhan të ek...
17:50 - 8 November, 2016

Stephen Curry thyen një r...

Basketbollisti i Golden State, Stephen Curry ka shënuar 13 tre piksha në fitoren kund...
21:00 - 3 September, 2016

Pjesa e parë: Kosova po t...

Kosova po ballafaqohet me Ukrainën në kuadër të takimit të dytë për kualifikimet e Eu...

Të ngjashme

Në fokus