.. C
 
 
25.02.2018
Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

Sulmohet nga ujqërit por shpëton mrekullisht, do habiteni se si qeni “ua hodhi” tre...

Një qen që është treguar tepër i shpejtë ka gëzuar një ikje të pabesueshme nga një numër ujqërish, në borë të dendur në malet e Italisë jugore. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë...

“T’ia kalosh edhe budallallëkut”: Nuk ia dolën, edhe pse shpenzuan 15 minuta për të...

Një çift i njerëzve të pafat u kapën duke shpenzuar 15 minuta duke u përpjekur të vidhnin një monedhë prej 1 funti nga një karrocë e shitoreve. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, ka...

Kamerieri nuk e le të hyjë të pastrehun, por ai i nxjerr valixhen me...

Coby Persin është një youtuber 23-vjeçar, i cili kësaj radhe ka vendosur që të provojë gatishmërinë e restoranteve për t'u shërbyer personave të pastrehë. Ai vishet si i tillë dhe shkon tek një restorant, kur...

Kapet “mat”, duke fjetur gjatë stërvitjeve ushtarake, shiko reagimin e komandantit të tij! (VIDEO)

Ky pjesëtar i ushtrisë amerikane gjatë një operacioni stërvitor u gjend në situatë mjaftë të vështirë përball komandantit të tij, sepse u zu duke fjetur në mes të pyllit. Komandanti i tij i në mënyre...

Një akull 20 kg bie nga qielli, për pak nuk e godet punëtorin në...

Një pastrues rrugësh është me fat që  është gjallë pasi që një copë akulli prej rreth 20 kilogramësh ka rënë papritmas nga qielli vetëm disa metra nga vendndodhja  e tij. Ai shihet në video  se...

Po e godiste me çizme për të kontrolluar nëse ishte i ngordhur, befasohet gjuetari,...

Ky është momenti kur një gjuetar i ujqve e shkelmoi prenë e tij për të kontrolluar nëse ishte i ngordhur – pak para se të bërtiste i tmerruar kur kafsha e plagosur kërceu për...

Kjo metodë e pazakontë e prerjes së druve do ju habisë (VIDEO)

Kemi pasur rastin të shohim njerëz duke prerë dru me sëpatë apo me motosharrë, por jo edhe me motoçikletë siç kanë bërë dy të rinj. Ata kishin zbuluar një metodë interesante dhe aspak të lodhshme...

Anija qëndron pingul në ujë, çfarë po i ndodh? (VIDEO)

Brenda njëzet minuta kalon nga pozicioni horizontal në atë vertikal. Njëqind metra gjatësi zhyten nën ujë e nuk duken më, ndërsa bashi qëndron mbi sipërfaqe. Por… nuk është një skenë mbytjeje e ngjashme me atë...

Ndodh edhe kështu, gomari bie nga çatia (VIDEO)

Në imagjinatën e çdo kujt mbi çatitë e shtëpive mund të ecin drerët e babagjyshëve, por në Brazil ndodh që të jenë edhe gomerët. Edhe pse është e paqartë se si ka hipur në çati,...

Momenti i frikshëm kur peshkaqeni gjigant i afrohet anijes me gjashtë persona, pastaj “kapet”...

Ky është momenti i tmerrshëm kur një peshkaqen i sillet përreth një anije në të cilën gjendeshin një familje në një udhëtim peshkimi, para se të “kapej” për karremin e tyre. Në pamjet e publikuara...

Lajmet e fundit