Ballina INFO+ Video Interesante

Video Interesante

Tek kategoria Video Interesante në InfoShqip.com do mund të ndiqni video të ndryshme nga më interesantet dhe më të bukurat.

Si e përjetuan ndryshimin e orës? Qytetarët: Na çoroditën, leku i ri, ora e...

Këtë të dielë ndryshoi ora, duke u zhvendosur akrepat 60 minuta mbrapa. Në këtë mënyrë qytetarët kanë mundësi të flenë një orë më shumë. Por ndryshimi i orës shpeshherë sjell dhe shqetësime tek qytetarët të...

I hyjnë hajdutët në shtëpi, ja si i rreh që të katërt (VIDEO)

Ky është momenti kur një pronar i guximshëm lufton me katër persona të armatosur me duart e tij gjatë një grabitje. Në pamjet që janë marrë nga kamerat e sigurisë në shtëpinë e tij,...

Vetura ecën me shpejtësi 120 km/h ndërsa shoferi fle gjumë (VIDEO)

Shoferi i një veture elektrike Tesla vendosi të bënte një sy gjumë në mes të autostradës. Ai beson aq shumë në teknologji, sa sigurinë e tij ia la në dorë automjetit, transmeton Gazeta Metro. Tipi...

Ngjarje e pazakontë, aderon me aeroplan në rrugë, shikoni pamjet (VIDEO)

Gjatë 21 vjetëve sa punoj, kjo është hera e parë që kam parë një aeroplan se si aterron në rrugën Pacific, tha oficeri Clint Thompson për media lokale, vetëm disa momente pasi një aeroplan...

“Njeriu fluturues” u përpoq të kalonte Kanalin La Mansh por dështon dhe përfundon në...

Një shpikës francez ka dështuar në përpjekjen e tij për të kaluar Kanalin Anglez (La Mansh) në një fluturim me “pajisjen fluturuese”, të quajtur Flyboard. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Franky Zapata, shpresonte të...

Elefantët mbajnë një ‘procesion funerali’ për të voglin e ngordhur (VIDEO)

Një polic i pyjeve ka ndarë pamjet emocionale të një grupi elefantësh që me sa duket kanë marrë pjesë në një procesion funerali. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Parveen Kaswan, i cili...

Në një rrugë të tillë a do kalonit me veturë? (VIDEO)

Ky mund të jetë një nga udhëtimet më të frikshme me veturë në botë. Një video e re e bërë me dron, shfaqë një tunel të rrezikshëm të hapur në një kodër në Kinë. Videoja, e...

Shikojeni se çfarë ndodh për 7 minuta me trenat japonezë kur mbërrijnë në stacion...

Kur udhëtojmë është e nevojshme të kemi në dispozicion komoditetin dhe shërbimet që mund ta bëjnë udhëtimin më të këndshëm. Një nga mjetet më të përdorshme të transportit është padyshim treni. Për këtë duam t’iu prezantojmë...

Ky jaht prej qindra miliona eurosh mund të bëhet i padukshëm edhe nëse jeni...

Imagjino! Ju udhëtoni në një superjaht ,ndërsa dukeni sikur jeni në ajër. Një superjaht 264 milionë dollarë që kthehet i padukshëm për çdo njeri për më shumë se 50 metra po pritet të ndërtohet. Superjahti...

E pabesueshme, ja si stërvitet policia vietnameze (VIDEO)

Padyshim që çdo shtet dëshiron që të ofrojë imazhin e një policie të fortë, por mund të thuhet që Vietnami e fiton këtë garë. Përmes një videoje me pamje të rënda, policia vietnameze tregon...

Lajmet e fundit