Ballina Teknologji

Teknologji

Për kthimin e emrit prestigjioz flitet prej vitesh. Mercedes ka Maybach dhe Audi duhet ta kthejë Horch së shpejti në skenë. Siç e kemi njoftuar tashmë, emri Horch duhet të kthehet si pjesë e ridizajnimit të planifikuar të modelit A8,...
data-full-width-responsive="true">
Auto më shumë

Audi i bën konkurrencë Maybach-ut

Kompania ruse zbulon modelin e parë të taksisë fluturuese

Lansohet gjenerata e re e Mercedes-Benz C-Class (VIDEO)

Audi A4 dhe A6 kalojnë në energji elektrike

Mobile më shumë

Apple mbyll 69 dyqane në SHBA dhe Angli

Apple ka kohë që po punon në iPhone 13 dhe ai...

Samsung dëshiron të ndërpresë Galaxy Note