Ballina Sport

Sport

9:56 / 03.03.21
Sport

Gazeta angleze “Mirror” ka krijuar një ekip ëndrrash për Solskjaerin bazuar në transferime gjysmë-realiste, me emra si Jules Kounde, Jadon Sancho dhe Erling Haaland. Vetëm tre fytyra të reja, por një shpenzim i mundshëm që mund të jetë rreth 300 milio....

Info Shqip: “Sanremo”, ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO)

“Sanremo”, ja super-jahti 20 milionë euro ku ...

Info Shqip: Interi, “viktimë” e kaluzolës së Lukakut. Manchester United kërkon Lautaro ose Skriniar

Interi, “viktimë” e kaluzolës së Lukakut. Manchester Unit...

Info Shqip: Guardiola ende e ka në zemër Barçën: Janë klubi më i mirë në botë

Guardiola ende e ka në zemër Barçën: Janë klubi më i mirë...


Futboll më shumë
Basketboll më shumë
Fomula 1 më shumë
Sporte të tjera më shumë

[/tdc_zone]