.. C
 
 
25.02.2018
Ballina Sport

Sport

10:45 / 24.02.18
Sport

Barcelona ka deklasuar suadrën e Gironas në takimin e javës së 25-të në la ligën spanjolle, shkruan infokusi. Barcelona e ka mposhtur Giroën me rezultatin e thellë prej  6 – 1 . Golat i shënuan Suarez (3), Messi (2) dhe Coutinho. Barca me këtë fitore mbetet....

Info Shqip: Hadergjonaj vendos më në fund: Ishte një vendim tejet i vështirë, por Zvicra më dha gjithçka

Hadergjonaj vendos më në fund: Ishte një vendim tejet i v...

Info Shqip: Eto’o rrëfen: Një djalosh më hipi në veturë dhe i dhashë 4500 euro, me ato para krijoi një biznes të suksesshëm

Eto’o rrëfen: Një djalosh më hipi në veturë dhe i dhashë ...

Info Shqip: Florian Marku rrëfen si rrahu rusët: Nuk jam 2 metra por s’lejoj ofendimet

Florian Marku rrëfen si rrahu rusët: Nuk jam 2 metra por ...

Futboll më shumë

Barcelona deklason Gironën (VIDEO)

Tjetër “shuplakë” nga UEFA për Skënderbeun

Basketboll më shumë
Fomula 1 më shumë

Vjen sinjali i parë, lajm i madh për jetën e Michael...

Edhe një lajm i keq prej Schumacherit, ai po humb në...

Schumacher në rrezik për jetën, braktiset nga sponsorët

Schumacher nuk mund të ecë më

Hamilton fiton edhe në Gjermani

Sporte të tjera më shumë